גולש יקר, הפוך את המכשיר. כשתגיע לברים בהר תוכל לשכב על הצד.
gif
התקשרו אלינו עכשיו: 03-6094948

צרפת

היתרונות הבולטים

  • פריסטייל - בגלל גודלם של האתרים הצרפתיים, רובם מציעים סנו פארקים איכותיים וגדולים. למי שרוצה להתאמן על הסלטה לאחור - כאן זה המקום.
  • א'פרה סקי הומצא כאן - אפר'ה סקי זה בכלל בצרפתית - "אחרי הסקי". את רשת הפולי דוס תוכלו למצוא בואל דיזר (טין), בואל טורנס ובעוד אתרים ברחבי צרפת.
  • לרדת מהמסלולים - בגלל גובההם של האתרים בצרפת, השלג יורד בכל מקום - גם מחוץ למסלולים. כאן תוכלו למצוא אוף פיסטים משובחים - זהירות רק לא לעצור או ליפול.
  • המסלול השחור הארוך באירופה - גם את זה אפשר למצוא בצרפת. 16 ק"מ של מסלול שחור מאתגר - חושבים שאתם מסוגלים?

אז מה בעצם אפשר לספר על צרפת

צרפת היא המדינה עם אתרי סקי רבים אליהם נוהרים בעיקר צרפתיים (אבל גם הרבה מאד בריטים). הצרפתיים הצטרפו יחסית מאוחר לעולם הסקי. בניגוד לאוסטריה ושוויץ, שם הסקי התפתח בהדרגה בכפרים הרריים, צרפת לא החלה לבנות את אתרי הסקי המרכזיים שלה (כגון Les Arcs, La Plagne ו Avoriaz) עד 1960. בין שנות ה-60 לתחיל שנות ה-2000, צרפת בנתה אתרי סקי בקצב מסחרר ובגלל ההרים הגובהיים ואיזורי הגלישה המחוברים הפכה להיות יעד מועדף על רבים מגולשי אירופה. ישנם כמובן כמה אתרי סקי צרפתים מסורתיים, אתר הנופש היוקרתי של Courchevel במרחב שידוע היום כשלושת העמקים (הכולל גם את אתר ואל טורנס המפורסם), פרח מוקדם בהיסטוריה של סקי הצרפתי.

יעד הטיסה הפופלארי ביותר עבור אתרי צרפת הוא שדה התעופה של ג'נבה. שדות נוספים כוללים את שמברי וליון המציעים שדות תעופה קטנים יותר. בעוד המחירים בצרפת יהיו גבוהים מאשר באיטליה או באוסטריה, מרחבי הגלישה המקושרים, האתרים הגבוהיים ואתגרי המסלולים הקשים, לצד גבינות ויינות משובחים בתוספת גלישה עד פתח דלת המלון (סקי אין-סקי אווט ski-in ski-out) הופכים את צרפת ליעד המועדוף לגולשים אשר עבורם סקי הוא יותר מסתם תחביב. 

סוכן חכם

הקלד את שם המדינה / אתר או מלון וקבל מיד הצעת מחיר

  • {{item.query}} {{item.date}}
  • רענן תוצאות
{{updateLine}} סה״כ {{results.length}} תוצאות.
{{moment(result.end_date).format('D/MM/YYYY')}} - {{moment(result.start_date).format('D/MM/YYYY')}}
דרגת מלון:
{{numeral(result.price).format('0,0')}} €
נפלא!
אחד מנציגי אסקימוסקי ייצור עימך קשר בהקדם!
סגור

לא נמצאו חבילות בתאריך המבוקש. ראה חבילות אחרות שאולי יכולות לעניין אותך:

מדינה אתר מלון דרגת מלון תאריכי חופשה מחיר
{{result.country_name}} {{result.site_name}} {{result.hotel_name}}
{{moment(result.end_date).format('D/MM/YYYY')}} - {{moment(result.start_date).format('D/MM/YYYY')}} {{numeral(result.price).format('0,0')}} € להזמנה >
נפלא!
אחד מנציגי אסקימוסקי ייצור עימך קשר בהקדם!
סגור